Seaden Quality Resort & SPA

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel familjar ndodhet në Side, buzë detit dhe afër qendrës së qytetit. Aeroporti i Antalias është afërsisht 65 km nga hoteli.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 1990. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 187 dhoma. Në ndërmarrje, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me pritje 24-orëshe dhe një shërbim check-in/check-out 24-orësh. Katet e sipërme të hotelit mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet shtesë përfshijnë ndihmën mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat me qilim kanë një krevat dopio dhe një divan krevat. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Karakteristikat shtesë përfshijnë një frigorifer dhe një mini frigorifer. Një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove.
 • Sport/Argëtim
  Akomodimi përmban një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një shumëllojshmëri e aktiviteteve sportive, të tilla si tenis, bocce, volejboll plazhi dhe volejboll, ose me pagesë, hipur në kalë, ofrohen në ndërmarrje. Udhëtarët në hotel mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë banane dhe lundrim. Akomodimi gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Institucioni ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Mysafirët e të gjitha moshave kanë mundësinë të shijojnë një program argëtues interesant.
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme.
 • Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Hoteli gjithashtu ofron snacks. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,