Saint George Palace Aparthotel

From

Duration

Tour Type

Apart Hotel Saint George Palace Bansko është një kompleks elegant apartamentesh me 4 yje në rrëzë të maleve Pirin, në kufi me Parkun Kombëtar Pirin, një nga vendet e UNESCO-s në Bullgari. Ajo ofron një zonë të madhe relaksi me shërbime masazhi dhe pamje panoramike të maleve Bansko, Pirin dhe Rila.

Transferim falas për në stacionin e parë të gondolës, gjatë stinës së dimrit.

Akomodimi në Hotel Apart ka objekte vetë-furnizim ushqimi. Njësitë përfshijnë një aneks kuzhine, një zonë të gjerë të shtrojë dhe një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Banjat funksion tualetin. Veglat e gatimit ofrohen me pagesë.

Pallati Saint George ka gjithashtu një restorant i cili shërben kuzhinë tradicionale bullgare, italiane dhe evropiane të përgatitura me përbërës të freskët sezonal.

Prona ka në dispozicionin tuaj edhe 2 bare: një bar sportiv me tavolinë pishinë dhe një bar panorama që ofron pamje malore.

Zona e relaksimit, e cila është pa pagesë për të gjithë mysafirët, përbëhet nga një pishinë e madhe e brendshme me çati panoramike prej xhami, vaskë të nxehtë, sauna, dhomë me avull, palestër moderne dhe dhoma masazhi/trajtimi.

Hotel Saint George Palace ndodhet 800 metra nga stacioni i Gondola Lift dhe 3 km larg nga qendra e qytetit.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.6 për një udhëtim me dy persona

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,