Sailors Beach Club

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Kiris, 7 km nga Kemeri dhe 70 km nga Aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 324 dhoma në 5 blloqe. Standard dhoma (22m2,  max.2pax),  dhomat superiore standarde (24 m2, dhomë gjumi me shtrat double dhe një sofa bed, një banjo, max2+1pax ), dhoma familjare me bunkbed (24m2, një dhomë me shtrat double dhe një shtrat bunkbed për femijë, një banjo, max.2+2pax), Suitë dhoma familjare (45m2, dy dhoma të ndara të fjetjes dhe një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon ose tarracë, me pamje nga deti apo kopshti, banjë private me dush, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar ndaras, telefon me lidhje direkt, dysheme nga qeramika, mini bar (ujë dhe pijë te freskta të rimbushura cdo ditë), kettle, caj dhe kafe, arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore. Interneti WI-FI pa pagesë.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur me mëngjes, mëngjes të vonshëm, dreka, pasdite ëmbëlsira, çaj dhe kafe, darka, snacks pas mesnate deri në ora 07:00, Beach bar nga 10:00 – 18:00, të gjitha pijet alkoolike vendore dhe disa të importuara (të shërbyera vetem në Lobby Bar), akullore gjatë ditës. Nuk është përfshirë në koncept: pijet nga importi, lëngu i freskët, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak, shërbimi në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bife dhe shërbim të hapur A’la Carte restorante Ristorante Basilico (Kuzhine Italiane), Chapa Restaurant (Ushqim deti) beach snack bar, bar pranë pishinës dhe lobi bar. Mjeku sipas kërkesës, kujdestar i fëmijëve, pastrimi rrobave, telefoni, faksi, interneti, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë. Interneti WI-FI është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me guralecë. Shtretërit dhe ombrellat e diellit janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, Fitness qendra, saunë, banjë turke, rrëshqitëse në ujë, tereni për tenis, volejboll plazhe, pingpong, sportet ujore pa motor janë pa pagesë. Me pagesë shtesë janë: ndriçimi i terrenit dhe pajisjet për tenis, masazhi, bilardo, sportet ujore me motor, lojërat kompjuterike,shkolla e zhytjes.
  Program argëtues dhe gara të ndryshme gjatë ditës dhe në mbrëmje show program. Mini club për fëmijë nga moshta 04 – 12 me plan programe të ndryshme.

  RENOVIMI: 2020

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,