Royal Taj Mahal

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është e vendosur në regjionin Evrenseki, 5 km nga Side dhe 48 km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Numri gjithsej i dhomave 450. Dhoma standarde superiore (52m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.3 + 1pax), Duplex dhoma familjare (70m²; lart një dhomë gjumi dhe banjo dhe dhoma gjumi në katin e poshtëm për fëmijët dhe banjo me dush, ka derë tek dhoma e prindërve, max 4pax), dhoma familjare me dyer lidhëse (77m²;. dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max.4pax), Junior Suita (85m², një dhomë gjumi, dhomë ndenjeje , banjo është me Jacuzzi, dhoma me pamje nga deti, max.2+1pax), Taj Mahal dhoma familjare (77m², dy dhoma gjumi, dhe korridor, dhomë gjumi është me banjo me Jacuzzi, një tjetër dhomë gjumi është e lidhur me korridor dhe kanë dush , max.4pax) dhe 5 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Dhomat janë me pamje pjesërisht nga deti, pamje nga deti dhe pamje të kopshtit, me banjo private me dush dhe vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror te klimatizimit , me dalje direkte telefonike, mini bar (pije te fresekta dhe birrë rimbushen çdo ditë), kettle, set per kafe dhe çaj, arke, dysheme me qilim, LCD TV me programe satelitore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All incluscive – byfe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshem, snacks gjatë ditës, drekë, embelsire pasdite, darkë, snacks gjatenatës, të gjitha pijet alkoolike dhe jo alkoolike vendore dhe standarde nga importi, akullores gjatë darkës, pastiqeri. Nuk përfshihen: pijet luksoze nga importi , të gjitha verërat lokale dhe nga importi, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak më parë me pagesë shtesë, fruta të freskëta dhe lëngjet e perimeve, shampanjë nga importi, shërbimi në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me byfe të hapur, A’la Carte restorantet – Gusto Della Note – (kuzhine Italiane), La Filika – (ushqim Deti) dhe Agra – (kuzhinë meksikane dhe Indiane), bare rreth kompleksit hotelier. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car .WI – FI interneti me shpejtësi të ulët në gjithe hotelin është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, Aqua park me 9 rreshqitëse ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, banjo me avull, ping pong, volejboll plazhi, basketboll janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, SPA&Wellness, bowling, bilardo.
  Programet argëtuese gjatë ditës, show programet, programe argetimi dhe Mini klubi për fëmijët nga 04 – 12 vjet. Aqua Parka, Luna Park dhe Fushë e tenisi përdoren së bashku me Royal Dragon Hotel.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,