Royal G

From

Duration

Tour Type

Me pamje nga plazhi, Royal G Hotel and Spa ofron akomodime me 5 yje në Durrës dhe përmban një pishinë të hapur, sallë pritjeje të përbashkët dhe bar. Pak hapa nga plazhi i Durrësit dhe 23 milje nga sheshi Skënderbej, hoteli ofron një zonë plazhi privat. Hoteli ka një pishinë të brendshme, një recepsion 24 orë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

 

Royal G Hotel & SPA

1 Janar – 29 Shkurt

 

Politikat e femijeve:
0-4 Vjec free
0-4 vjec femija i dyte paguan 50%
5-10 vjec paguan 50%
11vjec konsiderohet i rritur

 Spa
 Wifi
 Parking
 Pishine

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,