Royal G Max Hotel & Spa

From

Duration

Tour Type

E vendosur në Golem, pak hapa nga plazhi Mali I Robit, Max Royal G ka akomodime me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një restorant dhe një bar. Prona ndodhet rreth 14 minuta në këmbë nga plazhi i Qerretit, 0,9 milje nga plazhi i Golemit dhe 30 milje nga sheshi Skënderbej. Prona ofron një recepsion 24 orë, transport aeroporti, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Kompletuar me një banjo private të pajisur me tualetin falas, të gjitha dhomat në hotel kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar.

•Mengjesin
•Darken
•Akses ne ambjentet e Spa Center (10:00-21:00)
-pishina dimerore
-sauna
-jacuzzi
-dhoma e relaksit
•Free Wi-fi
•Free Parking
•Peshqiret e SPA
•Sigurim 24h

Politikat e femijeve:
*Femija i pare nga 0-4 vjec eshte pa pagese.
*Femija i dyte nga 0-4 vjec ka 50% zbritje.
*Femija i trete nga 0-4 vjec 50% zbritje.
*Fëmijët nga 5-10 vjec kane 50% zbritje.
*Fëmijët mbi 10 vjec paguajne cmim te plote.

Per dhomat me pamje nga deti duhet te paguani edhe 5 euro ekstra per dhomen per cdo nate qendrimi.

Personi i vetem ne dhome paguan 80% te dhomes double.
Nëse akomodohet një i rritur dhe një fëmijë, ai/ajo paguan për 2 të rritur.
Apartamenti i cili perbehet nga 2 dhoma, ka vleren minimumi 4 te rritur.

 Wifi
 Parking
 Pishine
 Sauna
 jakuzzi
 SPA

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,