Royal Central Hotel – The Palm

From

Duration

Tour Type

Me një zonë plazhi privat, Royal Central Hotel The Palm ndodhet në Dubai. Lëvdatë një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu u ofron mysafirëve një tarracë. Restoranti në shtëpi shërben kuzhinë mesdhetare.

Të gjitha njësitë janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, mini bar, një kazan, një banjë dhe një gardërobë. Të gjitha dhomat kanë një banjo private me tualetin falas.

Hoteli ofron një mëngjes kontinental ose shuplakë.

Mysafirët mund të bëjnë aranzhime për ndonjë gjë dhe bileta në tavolinën e turneut, ose të bëjnë biznes në qendrën e biznesit.

Mall of the Emirates është 20 km nga Royal Central Hotel The Palm. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Dubait, 42.5 km nga prona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,