Royal Atlantis Spa & Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Gundogdu 15km nga Side dhe Manavgat dhe 45km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 288 dhoma. Standard dhoma (24-30m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2+1pax), dhoma familjare (32m2, dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private me vaskë, dush, dhe tharëse flokësh, ajër të klimatizuar, telefon direkt, arkë(me pagesë shtesë), mini bar (lëngjet dhe uji në arrtije), LCD TV satelitor dhe studio muzikore, qilim në dysheme, internet WI-FI dhe ballkoni.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjesi i vonshëm, dreka, snacks gjatë ditës, darka, bife në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe disa të importuar vetëm në Lobby Bar, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit, pastiqeri, Beach snack bar nga 10:00 – 18:00, akullore gjatë ditës. Nuk është inkuadruar: pijet speciale nga importi dhe vera, lëngu i freskët, pijet në shishe, shërbimi në dhomë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, fitness qendra, banjë turke, saunë, volejboll plazhi. Me pagesë janë sportet ujore, masazhi, SPA & Wellness qendra, birilat, bilardo.

  Program argëtues gjatë ditës, gara, në mbrëmje show program për të rritur. Mini Klub për fëmijë nga mosha 04 – 12 me program gjatë ditës dhe në mbrëmje.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin me rërë, shtretërit dhe ombrellat e diellit janë pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor me bufe të hapur, shërbimi, A’la Carte restorantet – Mediteran, Turk, Meksikan, Italian, bare përrreth kompleksit hotelier, Disko Klub. Mjeku, larje rrobash dhe pastrim kimik, telefoni, faksi, internet, qendra tregtare, floktari, lojërat në kompjuter janë me pagesë. Interneti WI-FI (i ngadaltë) është pa pagesë në lobby dhe dhoma.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,