Roma Beach Resort & SPA

From

Duration

Tour Type

POZITA:
Hotel është e vendosur në regjionin Gundogdu 12 km në Side dhe 60 km nga aeroporti Antalia..

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 243. Dhoma standarde (26m², një dhomë gjumi me krevat francez + shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma Ekonomike (18m², një dhomë gjumi me krevat francez, një banjo, vetëm pamje tokësore, max.2pax) dhoma (52m², dy dhoma të ndara, një banjo, max.4pax, të gjitha dhomat familjare janë pamje tokësore). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar qendror që punon sipas kushteve atmosferike, mini bar (ujë, pije të freskëta rimbushur çdo ditë), kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra all Inclusive- bufe i hapur për mëngjes, Dreka, darkë, mëngjes në mëngjes dhe pasdite, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe disa standarde, nga ora 10.00-24.00, akullore me pishinë në disa orë, pije në bar në bar deri në orën 18.00, A’la Carte restorante me rezerva paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në një prej tyre. Nuk përfshihen: premium dhe pije të veçanta të importuara, vera speciale, të gjitha pije në shishe dhe të konservuara, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, pije në Disco club.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur, Restorantet e A’la Carte: italiane, meksikane dhe turke, Restoranti i peshkut, baret rreth kompleksit hotelier. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, internet, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja me internet WI-FI (shpejtësia e ulët) në zonën e Lobit është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit – me rërë, me shtretër dielli, ombrellë dielli dhe peshqir plazhi janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, katër rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, fushë tenisi, pingpong, volejboll plazhi, basketboll, kungull, mini golf. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme, Mini Disco në mbrëmje.

www.romabeachresort.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,