Rixos Premium Belek

From

Duration

Tour Type

RIXOS PREMIUM BELEK- 5* – BELEK

POZITA:
Hoteli Rixos Premium është i vendosur në pjesën me pisha dhe lisa përgjatë Detit Mesdhe në regjionin Belek, 50km larg nga Antalya dhe 40km larg nga aeroporti internacional i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 700 dhoma dhe kostume pishine. Dhoma luksoze (37m², ndërtesa kryesore, përfshi 50 të lidhur dhe 6 për persona me aftësi të kufizuara, pamje nga deti ose kopshti, një dhomë, një banjo, max.2 + 1pax), Kostume familjare (49m², ndërtesë kryesore, dy dhoma gjumi të ndara me derë, (94m², ndërtesa kryesore, një dhomë gjumi me krevat francez dhe xhakuzi, banjo, max.4pax), kostume luksoze (73m², ndërtesë kryesore, një dhomë gjumi me krevat dopio, një dhomë gjumi, një dhomë gjumi me dy krevate dhe banjo, dhe një dhomë gjumi, max.4pax), Pamje pishinash (64m², që ndodhet në kopsht rreth liqenit dhe lumit, dy dhoma gjumi, dy banjo, max.4pax – 15 dhomat janë me qasje të drejtpërdrejtë pishinë), legjendë përshtatet pamje kopsht (64m ², ndodhet në kopsht rreth liqenit dhe lumit, dy dhoma gjumi, dy banjo, max.4pax), Queen Suite (195m ², ndërtesa kryesore, një dhomë gjumi me krevat mat dhe Jacuzzi, dhomë të gjallë dhe tarracë të gjerë), Royal Premium Suite (315m², ndërtesa kryesore, dy dhoma gjumi me krevat dopio dhe Jacuzzi, sallon, sallon, kuzhine dhe tarracë të gjerë). Pajisje standarde në dhomat: banjo private me dush dhe vaskë, tharëse flokësh, klimë, telefon direkt, mini bar (ujë, ujë mineral, pije joalkoolike, pije energjie, qumësht, çokollatë, birrë, patate të skuqura rimbushur çdo ditë) kafe dhe çaj të vendosur, kuti të sigurt, dysheme me mermer dhe qilim, ballkon, TV LCD, TV satelit dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjitha hotelet dhe dhomat.

SHËRBIMI dhe PËRMBAJTJA:
Hoteli posedon gjithsej 700 dhoma dhe kostume pishine. Dhoma luksoze (37m², ndërtesa kryesore, përfshi 50 të lidhur dhe 6 për persona me aftësi të kufizuara, pamje nga deti ose kopshti, një dhomë, një banjo, max.2 + 1pax), Kostume familjare (49m², ndërtesë kryesore, dy dhoma gjumi të ndara me derë, (94m², ndërtesa kryesore, një dhomë gjumi me krevat francez dhe xhakuzi, banjo, max.4pax), kostume luksoze (73m², ndërtesë kryesore, një dhomë gjumi me krevat dopio, një dhomë gjumi, një dhomë gjumi me dy krevate dhe banjo, dhe një dhomë gjumi, max.4pax), Pamje pishinash (64m², që ndodhet në kopsht rreth liqenit dhe lumit, dy dhoma gjumi, dy banjo, max.4pax – 15 dhomat janë me qasje të drejtpërdrejtë pishinë), legjendë përshtatet pamje kopsht (64m ², ndodhet në kopsht rreth liqenit dhe lumit, dy dhoma gjumi, dy banjo, max.4pax), Queen Suite (195m ², ndërtesa kryesore, një dhomë gjumi me krevat mat dhe Jacuzzi, dhomë të gjallë dhe tarracë të gjerë), Royal Premium Suite (315m², ndërtesa kryesore, dy dhoma gjumi me krevat dopio dhe Jac uzzi, sallon, sallon, kuzhine dhe tarracë të gjerë). Pajisje standarde në dhomat: banjo private me dush dhe vaskë, tharëse flokësh, klimë, telefon direkt, mini bar (ujë, ujë mineral, pije joalkoolike, pije energjie, qumësht, çokollatë, birrë, patate të skuqura rimbushur çdo ditë) kafe dhe çaj të vendosur, kuti të sigurt, dysheme me mermer dhe qilim, ballkon, TV LCD, TV satelit dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjitha hotelet dhe dhomat.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazh private 1000m i gjatë dhe 100m i gjerë me dy skele private. Peshqirët, shtretërit dhe ombrellat e diellit janë pa pagesë. Tendat ne plazhe jane me pagese shtes dhe rezervim paraprak.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina e hapur dhe e pishinave, pishina vetëm për të rriturit e hapur 24 orë, pishina e re në natyrë pranë plazhit (2002m²), palestër, sauna, banjo turke, sauna ruse, dhomë dëborë, xhakuzi, fusha tenisi, kungull, basketboll, volejboll, (nën udhëheqjen e 18 trajnerëve profesional mundësi për crossfit, tjerrje, Zumba, Yoga, Pilates, Tai Chi, dhe shumë të tjerë për 24 orë në ditë), Survivor Park. Me pagesë shtesë janë: Qendra SPA & Wellness, të gjitha llojet e masazhit dhe trajtimeve të trupit, Qendra e bukurisë, sportet e ujit, kurset e tenisit, zhytja, makina me telekomandë, lojërat kompjuterike, tokat e lojës, stacionin e lojës, bilardo amerikane dhe ruse, , Punëtori i qendrës së hobi Rixos dhe bowling. Ekziston një ekip i veçantë që organizon pushimet tuaja në mënyrën më të mirë. Gjatë ditës shfaqen të paharrueshme aktivitete të ndryshme, sporte, gara dhe në mbrëmje. Gjatë verës ka organizata të veçanta si Partia e Plazhit, Dreka e Gala, Festivali i Tetorit, Sheshi i Rrugës Franceze – efektet e shiut dhe gjëmimit tre herë në ditë, shfaqja e shatërvanit me shatërvan tregojnë çdo orë për 5 minuta nga ora 08.00 – 23.00, këpucët Qendra – me dy shfaqje ndërkombëtare në javë, dhe muzikë live çdo ditë. Për fëmijët dhe adoleshentët ka një klub Rixy, shesh lojërash për fëmijë, pishinë për fëmijë, restorant për fëmijë, mini disk. Qendra e lojërave – për secilën dhomë 10 shenjë falas pas mbërritjes. Nuk është shërbim falas anijes dhe hyrje të lirë në Toka e Legends theme park për mysafirët e hotelit.

RENOVIMI: 2017

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,