Rixos Park Belek

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ka një stacion taksish përpara hotelit dhe është në rrugën lokale të mini-busëve. Hoteli ndodhet në plazh, 35 km nga Aeroporti i Antalias.
Objektet
Ky hotel është ndërtuar në vitin 2000. Ndërtesa u ofron udhëtarëve gjithsej 412 dhoma. Janë gjithsej 3 vila/shtëpi. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Objektet e kuzhinës së hotelit përfshijnë një restorant, një zonë ngrënieje, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një dyqan suveniresh. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në hotel përfshijnë një stendë gazetash dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e ndërmarrjes. Udhëtarët mund të përdorin gjithashtu ambientet e magazinimit të biçikletave. Shërbimet shtesë përfshijnë shërbimin e kujdesit të fëmijëve, ndihmë mjekësore, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive akomoduese ofrojnë pamje nga deti. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Pajisje të tjera të rezervuara përfshijnë dhoma gjumi të veçanta. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një aneks kuzhine me një frigorifer është dhënë gjithashtu. Shtesat e vogla, duke përfshirë një telefon dhe një TV, kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush, vaskë dhe vaskë të nxehtë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull çiklizëm/çiklist në mal, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf, gjuajtje me hark dhe ecje nordike. Udhëtarët në hotel mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si ski në ujë, rrëshqitje në ajër, kanoe, lundrim dhe aquafit, ose me pagesë, ski jet, shëtitje me varkë banane dhe katamara. Institucioni ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Akomodimi ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell, dhe për një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë. E drejta e autorit GIATA 2004 – 2017. Shumëgjuhëshe, mundësuar nga www.giata.com për klientin nr. 125125
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Hoteli ofron edhe snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,