Riolavitas Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

Objektet
Resorti është ndërtuar së fundmi, në vitin 2016. Në kompleksin, i cili ka gjithsej 300 dhoma, mirëpresin mysafirët. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shërbimet dhe objektet në hotel përfshijnë një restorant, një bar, një parukeri dhe një sallë konferencash. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët. Ofertat e kuzhinës së akomodimit përfshijnë një bar plazhi. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Karakteristikat standarde të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Ekziston edhe një minibar dhe, me pagesë, një kasafortë. Shtesat e vogla, duke përfshirë një telefon dhe një TV, kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Mysafirët do të gjejnë disa pishina brenda ambjenteve të hotelit. Këto përfshijnë një pishinë të brendshme dhe 2 pishina të jashtme, si dhe një zonë noti për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Ata që dëshirojnë të shijojnë sport gjatë pushimeve mund të shijojnë volejbollin e plazhit në vend. Kompleksi i pushimeve ofron aktivitete sportive të brendshme si palestër, ose me pagesë, bilardo. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në vendpushimin, duke përfshirë një banjë, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Speciale gjithëpërfshirëse mund të rezervohet. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,