Rila Hotel Borovets

From

Duration

Tour Type

Rila Hotel Borovets ndodhet në zemër të resortit të parë malor në Ballkan – Borovets, 70 km nga Sofja. I vendosur në fund të pistave të skive dhe vetëm 200 metra nga ashensori i gondolës, Hotel Rila përmban një zonë spa dhe restorante të ndryshme dhe klube argëtimi. Disa ashensorë me katër karrige janë brenda një distancë të shkurtër në këmbë, të tilla si ashensori me katër karrige Martinovi Baraki, 50 metra larg, dhe ashensori me katër karrige Sitnyakovo Express, 100 metra larg.

Ofrohen parking privat dhe WiFi pa pagesë. Një qendër konferencash ofron mundësi të ndryshme për organizimin e ngjarjeve biznesore dhe personale. Gjithashtu, ju mund të përfitoni nga qasja falas në qendrën e spa, e cila përmban një pishinë 25 metra, 2 vaskë të nxehtë, një palestër, zona termale dhe relaksuese.

Hoteli ofron mundësi për rekreacion përmes sportit, argëtimit në natyrë dhe në ambiente të mbyllura. Ka pajisje me qira dhe depo për ruajtjen e pajisjeve personale. Në dimër mund të blini lejen tuaj të ashensorit dhe të rezervoni mësimin tuaj të skive dhe dëborës direkt në hotel. Janë paraqitur kopshti i fëmijëve për ski për fëmijë dhe klubi i fëmijëve.

Në verë, Rila Hotel Borovets ofron guida malore dhe shtigje të zgjedhura ecjeje, çiklizëm në male, kalërim, peshkim, piknik dhe më shumë aktivitete në natyrë.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.7 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,