Richmond Istanbul

From

Duration

Tour Type

I vetmi hotel i vendosur pikërisht në Avenue Istiklal në Taksim, qendra e argëtimit, kulturës dhe blerjeve, Richmond Istanbul është i rrethuar me ndërtesa historike dhe kisha.

Të gjitha dhomat në Richmond Stamboll përfshijnë një TV satelitor LCD dhe një zonë të shtrojë. Në dhomë krijuesit e kafesë dhe WiFi pa pagesë ofrohen gjithashtu. Dhomat ofrojnë pamje të Istiklal Caddesi, Bosforit ose horizontit të Stambollit.

Hoteli ofron një menu të pasur à la carte mëngjes çdo ditë.

Demiroren Mall është 10 minuta në këmbë nga Richmond Stamboll. Muzeu i Artit Modern dhe Ura e Galatas janë afërsisht 15 minuta në këmbë. Cevahir Mall është 3 ndalesa metro nga prona. Xhamia Sultanahmet dhe Pazari i Madh janë 4 km larg nga Richmond Stamboll. Parking privat është i mundur në një vend aty pranë me një shtesë. Aeroporti i Stambollit është 49 km larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.5 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,