Rafaelo

From

Duration

Tour Type

Resorti Rafaelo ndodhet në Gjirin e Shëngjinit, Shqipëri, një qytet i pozicionuar 50 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, 30 minuta me makinë, vetëm pak metra larg vijës bregdetare. Kushdo që do të ketë rërë të ngrohtë dhe ujë blu në mendjen e tyre, resorti Rafaelo është vendi më i njohur dhe është i shkëlqyeshëm për ata që duan të kombinojnë diellin, ushqimin mesdhetar dhe rehati.

01.01.2024-30.04.2024

Rafaelo Deluxe Hotel & SPA 5*

 • Single room/ dhomë teke  – 60 euro/nata
 • Double room/dhomë dyshe – 85 euro/nata
 • Junior Suitë – 110 euro/nata
 • Suitë – 130 euro/nata

Cmimet janë për dhomë/ BB/ vetëm me mëngjes

Në cmim përfshihet:

 1. Mëngjesi
 2. Wellnes & SPA
 3. Free Wi-Fi
 4. Parking i garantuar

Rafaelo Comfort & SPA 4*

Akomodim + Mëngjes

 • Double room/dhomë dyshe – 45 euro/nata
 • Dhomë treshe – 65 euro/nata
 • Apartament me dy dhoma – 75 euro/nata

Të përfshira në cmim:

Mëngjesi
Parking
Wi-Fi

 

 Wifi
 Parking
 Muzike

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,