Queens Park Le Jardin

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në Kiris, 7 km në Kemer dhe 60 km nga aeroporti Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave të rehatshme 308 në katër blloqe. Dhoma standarde (18m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (45m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.4pax). Gjithashtu ka 3 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara. Dhomat kanë banjo me vaskë ose dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pije të buta të rimbushur çdo ditë), arkë, TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon ose tarracë.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, snacks gjatë ditës, ëmbëlsira pasdite, darkë, darkë në mbrëmje, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara në vend dhe disa. A’la carte restoranet me rezervim paraprak dhe njëhere gjatë qëndrimit, të gjitha pijet alkoolike dhe jo alkoolike lokale dhe disa te importuara, akullore gjatë ditës. Nuk përfshihen: pije të veçanta të importuara, verëra të veçanta, lëngje frutash të freskëta, shërbimi në dhomë, nargjile.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorante A’la Carte, bar pishinë, bar Disco, bar lobi. Doktori, baby sitter, lavanderi dhe shërbim hekurosje, telefon, faks, internet, zona tregtare, lojërat kompjuterike, floktari, Rent a Car janë pagesë shtesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina për fëmijë dhe të rritur, pishina për fëmijë, shesh lojërash, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, basketboll, volejboll, volejboll plazhi, pingpong, gjimnastikë. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe pajisje, Qendra Wellness, shkolla zhytjeje. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe pishinë, programe speciale dhe shfaqje në mbrëmje me ekipin profesional. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me programe gjatë ditës dhe në mbrëmje.

  RENOVIMI: 2019

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,