Premist Hotels Taksim

From

Duration

5 days

Tour Type

E vendosur në rrugën e famshme Istiklal në zonën e Taksimit, Premist Hotels Taksim ofron akomodim modern, të qetë dhe komod.

Dhomat me ajër të kondicionuar në Premist Hotels Taksim vijnë me një gardërobë, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, minibar dhe një kazan elektrik. Disa dhoma kanë gjithashtu një ballkon.

Hoteli ofron shërbimin e mëngjesit në restorant në vend dhe akses WiFi falas është në dispozicion në të gjithë pronën.

Stafi miqësor i hotelit është në shërbimin tuaj gjatë gjithë kohës.

Ju do të gjeni galeri arti, muze, dyqane dhe atraksione historike në zonën përreth në një distancë në këmbë. Muzeu Madame Tussauds është vetëm 200 metra larg, ndërsa Qendra Tregtare Demiroren është 240 metra nga Premist Hotels Taksim. Muzeu i Pafajësisë dhe Muzeu Orhan Kemal janë 650 metra larg. Kulla e famshme Galata është 1.3 km nga prona.

Aeroporti Ataturk është 25 km larg dhe stacioni publik i anijes në aeroport është 5 minuta në këmbë nga ky hotel.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.2 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  12

  Min Age

  12+

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,