Porto Bello Hotel Resort & Spa

Türkler Fuğla Köyü, 07410 Alanya/Antalya, Türkiye

From

Duration

Tour Type

Rreth Porto Bello Hotel Resort & Spa:

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur pranë plazhit të njohur Konyaalti, 8 km prej qendrës të qytetit Antalya dhe 20km prej aeroportit.

 • Vendosja:Hoteli posedon gjithsej 346 dhoma. Dhoma standarde (22m2, një dhomë gjumi, një banjo, 2+1pax), dhoma familjare (48m2, dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max4pax) dhe 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuar. Të gjitha dhomat janë me ballkon me pamje nga deti dhe mali, banjë private me dush dhe telefon, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror, telefon direkt, arkë, mini bar (ujë të rimbushur cdo ditë), qilim në dysheme, TV satelitor me kanale muzikore, Internet WI-FI
 • Shërbimi:All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, ushqim i lehtë, darka, pasdite kafe, çaj, ëmbëlsira, në mesnatë ushqim i lehtë, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore, Beach bar nga 10:00 – 18:00. A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit. Nuk janë përfshirë: Pijet nga importi, lëngu i freskët, shërbimi në dhomë, pijet në DiscoPër më shumë rreth hotelit :
  https://www.portobello.com.tr/en

Na Kontaktoni

  All inclusive

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  1

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,