Pine Beach Belek

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky kompleks elegant pushimesh ndodhet direkt pranë një plazhi të madh me rërë dhe zall. Vizitorët do të arrijnë qendrën e Belekut dhe dyqanet e tij të panumërta dhe vendet argëtuese në rreth 4 km. Aeroporti ndërkombëtar i Antalias ndodhet rreth 40 km larg, me një kohë transferimi prej rreth 45 minutash.
Objektet
Ky kompleks njëkatëshe është ndërtuar në vitin 2001. Udhëtarët mund të shijojnë një qëndrim të këndshëm në një nga 742 dhomat. Në akomodim, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në kompleks janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e kompleksit përmban një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleksin njëkatëshe përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
Dhomat
Secila prej dhomave eshte e pajisur me kondicioner, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Kompleksi ofron dhoma familjare, dhoma jo duhanpirëse dhe dhoma për duhanpirje.
Sport/Argëtim
Ka një numër pishinash në dispozicion të udhëtarëve me 3 pishina të brendshme dhe 4 pishina të jashtme, si dhe një zonë noti për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në kompleks ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist në mal. Mysafirët në kompleksin e shtëpive njëkatëshe mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si kanoe, lundrim dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski me motor, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë banane, katamaran dhe zhytje. . Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Kompleksi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna dhe një hamami, ose me pagesë, një banjë, një banjë me avull, një sallon bukurie, trajtime masazhi dhe aplikime Ayurveda. Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Kompleksi ofron edhe snacks. Kompleksi njëkatëshe ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,