Perre La mer Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Goynuk, 46 km nga aeroporti i Antalisë, 6 km nga Kemeri.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon 320 dhoma. Dhomat standarde (24m²; një dhomë gjumi me shtrat dyshe dhe nje singlë, një banjo, max.2+1pax), Suitë dhoma (38m², një dhomë gjumi dhe një dhomë ndeje, max. 2+2pax) dhe 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, vaskë dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë klimatizimi, laminat apo tepison në dysheme, telefon direkt, mini bar (ujë rimbushur cdo ditë), arkë (me pagesë), TV satelitor dhe kanale muzikore.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, ushqim i lehtë pasdite, qaj, kafe, ushqim i lehtë në mesnatë. Të gjitha pijet vendore alkoolke dhe joalkoolike dhe standarde nga importi prej 10:00-24:00, akullore në orë të caktuara dhe A’la Carte restaurantet me rezervim paraprak një herë gjatë qëndrimit. Me pagesë: të gjitha pijet dhe ushqimi pas orës 24:00, pijet speciale të importuara alkoolike dhe joalkoolike, verërat dhe të gjitha pijet në shishe, lëngu i freskët nga frutat, shërbimi në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restauranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restaurantet –, Turk, Lobby bar, bar pranë pishinës dhe në plazh, Vitamin bar, kafe Turke dhe Disco bar. Me pagesë: mjeku, kujdestare për fëmijë, pastrimi rrobave, rent a car, floktari, qendra tregtare, interneti dhe lojërat kompjuterike. WI-FI interneti pa pagesë në Lobby.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me guralecë. Shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e brendshme dhe e jashtme për të rritur dhe fëmijë, qendra e fitnesit, banjo Turke, sauna, dhoma me avull, fusha e tenisit, volejboll në plazh, ping-pong, mini golf janë pa pagesë. Me pagesë: masazha, SPA and Wellness qendra, biliardo, ndriqimi dhe pajisjet për tenis, sportet ujore, shkolla e zhytjes.
  Programe argëtuese dhe lojëra garuese gjatë ditës dhe në mbrëmje show programe. Mini club për fëmijë nga 04-12 vjet.

  RENOVIMI: 2018

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,