Perre Delta Hotel

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ekskluziv në plazh ndodhet në qendër vetëm 100 m nga lidhjet me rrjetin e transportit publik. Një gamë e larmishme objektesh tregtare, restorante të shumta, kafene, bare të bollshme dhe një shumëllojshmëri vendesh argëtimi gjenden në afërsi. Aeroporti i Antalias ndodhet 90 km larg dhe mund të arrihet lehtësisht me makinë ose transport publik të përballueshëm.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2003. Udhëtarët mund të shijojnë një qëndrim të këndshëm në një nga 213 dhomat. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Shërbime të tilla si kasaforta dhe shërbimi i këmbimit valutor sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Objektet e kuzhinës së hotelit përfshijnë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një stendë gazetash dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë asistencë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Udhëtarët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Ndërtesa ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Tarraca është një vend i mrekullueshëm për të kaluar kohën. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll dhe golf i çmendur. Hoteli gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, badminton, bilardo, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Një zonë Wellness me një sauna, një banjë me avull dhe trajtime masazh është në dispozicion në krijimin. Akomodimi ofron objekte të shkëlqyera për argëtim dhe relaksim, duke përfshirë një disko, një klub për fëmijë dhe një kazino.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Ndërtesa ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,