Paramount Hotel Dubai

From

Duration

Tour Type

Merrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror në Paramount Hotel Dubai
Ju keni të drejtë për një zbritje Genius në Paramount Hotel Dubai! Për të kursyer në këtë pronë, gjithçka që duhet të bëni është të identifikoheni.

Vendosur në Dubai, brenda 1,3 milje nga The Dubai Mall dhe Shatërvani i Dubait, ndërsa Burj Khalifa mahnitës është 1,8 milje larg. Hoteli ndodhet në këmbë larg nga Kanali Ujor i Dubait dhe 3 milje nga City Walk Mall. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Dubait, 7.7 milje nga hoteli, dhe prona ofron një transferim me pagesë të aeroportit.

Frymëzuar nga historia e pasur e Paramount Pictures, hoteli Paramount Dubai është vendosur në skenën qendrore në zemër të distriktit dinamik të Business Bay të Dubait.

Me dhoma me temë Hollywood-i që ofrojnë pasqyra të stilit të yllit të filmit, garderobë dhe dushe shiu; parkim privat falas, një pishinë të hapur në stil resorti, banjë të famshëm, palestër, sauna dhe shesh lojërash për fëmijë.

Gjithashtu, në dispozicion në Paramount Hotel Dubai është kuzhinë e frymëzuar nga Kalifornia, një Speakeasy autentike dhe kinema private. Mysafirët në Paramount Hotel Dubai mund të shijojnë një mëngjes shuplakë në restorantin The Stage.

Hoteli me 5 yje ka 823 dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas. Akomodimet ofrojnë një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe shkëmbim valutor për mysafirët.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.4 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,