Papillon Zeugma Relaxury

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ekskluziv në plazh ndodhet direkt pranë një plazhi tërheqës, të gjerë me rërë dhe detit blu bruz. Mysafirët do të zbulojnë Belekun rreth 5 km larg, i cili mund të arrihet lehtësisht me minibus ose shërbime taksi të përballueshme. Ka një minibus që shkon dy herë në ditë për në Antalia dhe një herë në ditë për në Side. Koha e transferimit në aeroport zgjat rreth 50 minuta (35 km).
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2002. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 338 dhoma. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Udhëtarët që vijnë me makinë mund t’i lënë automjetet e tyre në garazh ose në parking. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë staf shumëgjuhësh, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Një shërbim me qira biçikletash u jep mysafirëve mundësinë për të eksploruar zonën përreth në mënyrë të pavarur.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer, një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golfi dhe gjuajtje me hark. Një gamë e gjerë sportesh janë në dispozicion, duke përfshirë sportet ujore si rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane, kanoe, lundrim dhe katamara, ose me pagesë, ski në ujë. Akomodimi gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, bowling, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në ndërmarrje, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, trajtime masazhi, trajtime kundër plakjes, aplikime Ayurveda dhe një dhomë me diell. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Ushqime të veçanta, duke përfshirë enët vegjetariane, janë gjithashtu në dispozicion. Hoteli ofron edhe snacks. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,