Papillon Ayscha

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky resort klubi ndodhet direkt pranë një plazhi të sheshtë me rërë. Belek dhe vendet e panumërta tregtare dhe argëtuese të vendosura aty janë afërsisht 5 minuta larg me makinë. Ka një ndalesë për transportin publik pikërisht përballë kompleksit që ofron lidhje të mira me Antalia dhe Side. Transferimi për në Aeroportin e Antalias zgjat rreth 40 minuta.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 2001. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 275 dhoma. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në institucion janë një restorant, një zonë ngrënieje, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një stendë gazetash dhe një sallë lojrash. Mysafirët që vijnë me makinë mund t’i lënë automjetet e tyre në garazh ose në parking. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Një shërbim me qira biçikletash u jep mysafirëve mundësinë për të eksploruar zonën përreth në mënyrë të pavarur.
 • Dhomat
  Secila prej dhomave eshte e pajisur me kondicioner dhe ngrohje qendrore. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Disa nga njësitë akomoduese ofrojnë një pamje të bukur nga deti. Dhomat kanë një krevat dopio dhe një divan krevat. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer, një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në ndërmarrje, për shembull çiklizëm/çiklist në mal, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur, golf, gjuajtje me hark dhe kalërim. Me ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane, kanoe, lundrim, katamaran dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Mysafirët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në hotel, duke përfshirë një palestër, pingpong, badminton, bilardo, bowling, kungull dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në akomodim, duke përfshirë një spa, një sauna, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Ushqimet pa gluten dhe enët vegjetariane mund të përgatiten sipas kërkesës. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,