PALOMA Perissia

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në regjionin Kumkoy 3 km në Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 352. Dhoma standarde me ballkon (24m², dhoma gjumit vetem me shtretër twin, një banjo, max.2 + 1chd), dhoma standarde me ballkon francez (30m², dhoma gjumit vetem me shtretër twin + sofa bed, një banjo, max.3pax), Dhoma të mëdha standarde (35m², një dhomë gjumi me shtrat double apo dy twin bed + sofa bed, një banjo, max.3 + 1chd), dhoma suitë (60m², një dhomë e madhe gjumi me shtrat double, një dhome e ndjenjës, një banjo me jacuzzi, max.4pax ). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimës që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (pije freskuese, ujë dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj, kasafortë, TV satelitor dhe kanale muzikore, internet WI-FI, ballkon ose ballkon francez.

   

   

 • Shërbimi:

  Luxury Ultra all inclusive – byfe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, snacks në mëngjes dhe mesditë, lëngje të freskta në mëngjes, akullore gjatë drekës dhe darkës, pastiçeri, A’la carte restorantët Fusion Far East dhe Contemporary Meditarrenean me rezervim paraprak dhe vetem një herë gjatë qëndrimit, pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe disa të importuara, pemë dhe snacks në plazh dhe pishinë. Nuk janë të përfshira: pijet premiume të importuara, verërat e veçanta, pijët në shishe, Curio Grill A’la carte restorant, restorant dhe bar në Beach Club, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor për shërbim të hapur të byfes, A’la carte restorantët – Wabi Sabi – Lindje e largët, Quentine – Mesdhetarë dhe Curio grill, bars rreth kompleksit të hotelit. Me pagesë shtesë janë: Mjeku sipas kërkesës, pastrimi i rrobave, kujdestari i fëmijëve, telefoni dhe faksi, interneti dhe lojërat kompjuterike, qendra tregare, floktari, rent a car. Interneti WI-FI është pa pagesë në dhoma dhe vendet publike.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqirë pa pagesë. Pavionet private një plazh me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, basketboll, volejboll, volejboll plazhi, futboll mini, gjimnastik. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektorët dhe pajisjet për tenis, qendrën e bukurisë dhe qendrën Wellness.
  Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje tregojnë programe për të rriturit dhe fëmijët. Mini klub për fëmijë në mes të moshës 04-12 vjeç, klub adoleshent 13-16 vjeç me programe speciale si dhe kënd për rrjete sociale dhe konzola.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,