Paloma Oceana Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 3km nga Side dhe 65km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 482 dhoma. Dhomat janë të vendosura në dy ndërtesa kryesore dhe në Bungallova, Standard bungallov dhoma në kopsht 168 (30m2, një dhomë gjumi me shtrat double dhe një sofa bed, një banjo max.2+2pax), dhoma lidhëse familjare – në kopsht (30+30m2, dy dhoma gjumi, dy banjo, max.4+1pax), suita familjare (60m2,dy dhoma gjumi, dy banjo, max.3+2pax), Ndërtesa kryesore: standard dhoma (40m2, një dhomë gjumi me shtrat double dhe një sofa bed, një banjo max2+2pax) dhe Lake Villa (90m2, gjindët në kopsht tek pishina, dy dhoma gjumi, një dhome e ndjejës, dy banjo, max.5pax). Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me vakë/dush tharëse flokësh, sistem të klimatizuar qendror në ndërtesën kryesore dhe sistem klimatizuar të ndarë në bungallova, telefon direkt, mini bar (pije, ujë dhe birra rimbushën çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe, arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore, terrasë dhe ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Luxury Ultra All inclusive – Bufe e hapur, shërbim për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, snacks mëngjes, pasdite dhe mbrëmje, lëngu i freskët nga frutat gjatë mëngjesit, akullore gjatë drekës dhe darkës, A’la Carte restorant me rezervim paraprak, të gjitha pijet lokale dhe te importuara alkoolike dhe jo-alkoolike. Nuk përfshihet në koncept: pijet luksoze të importuara, verërat speciale,të gjitha pijet në shishe, A’la Carte restorant Steak House, shërbimi në dhomë, nargjile.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorant: italian, turk, ushqim deti, BBQ-Restorant Chinese, ndërkombtarë, bare përgjatë kompleksit hotelier, disko klub. Nuk është inkuadruar: Mjeku, pastrimi i rrobave,kujdestar i fëmijëve, telefoni, faksi, interneti, lojëra në kompjuter, qendra tregtare, rent a car. Interneti WI-FI rreth hotelit është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin me rërë, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë. Pavionët private në plazh janë me rezervim paraprak dhe me pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse uji, qendër fitnesi, banjë turke, saunë, fusha tenisi, basketboll, volejboll, volejboll në plazh, mini futboll ,gjimnastika. Nuk është inkuadruar: Sportet ujore, pajisjet dhe ndriçimi për tenis, qendra bukurisë.

  Programe argëtuese gjatë ditës, në mbrëmje show program për të rritur dhe fëmijë, Mini klub për fëmijë prej moshës 04-12 vjet me programe speciale, klub adoleshentësh për moshat 13 – 16 vjeç me kënd për rrjete sociale dhe konzola.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,