Paloma Grida Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
I vendosur direkt në plazh, hoteli është afërsisht 700 metra nga qendra e Belekut dhe afër fushave të shumta të golfit të Belekut. Aeroporti i Antalias është afërsisht 35 kilometra larg.
Objektet
Fshati i pushimeve është ndërtuar në vitin 1996. Kompleksi përfshin gjithsej 459 dhoma. Në akomodim, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në kompleks janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e fshatit pushime të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleks përfshijnë një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Mysafirët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Kompleksi ofron dhoma familjare dhe dhoma për duhanpirje.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në fshatin e pushimeve, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe golf i çmendur. Shumë opsione sportive janë në dispozicion, duke përfshirë sportet ujore të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit. Për një tarifë, mund të shijoni gjithashtu ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me banane, lundrim dhe katamara. Kompleksi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell. Me një tarifë, të ftuarit mund të përfitojnë gjithashtu nga një sallon bukurie dhe trajtime masazhi Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Ushqime të veçanta, duke përfshirë enët vegjetariane, janë gjithashtu në dispozicion. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në kompleks pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,