Palmeras Beach Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Konakli, 13 km në Alanya dhe 109 km nga aeroporti Antalya.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 312. Dhoma standarde (22m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (36m², dy dhoma të ndara, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar (duke punuar sipas kushteve atmosferike), telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije të freskëta në arritje, pastaj vetem ujë), arka, dysheme qeramike, TV satelit dhe kanale muzikore , ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive-bufe i hapur për mëngjes, snacks gjatë ditës, drekë, shërbim ushqimi, pushimi i kafes në pasdite, darka, shërbimi i supës së mesnatës. Pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde prej orës 10.00 – 02.00, akullore gjatë orëve të caktuara, restorant A’la Carte me rezervë paraprakisht dhe një herë në qëndrim (fëmijët e moshës nën 12 vjeç nuk lejohen). Nuk përfshihen: pije Premium të importuara dhe pije të importuara të cilat nuk janë në meny, të gjitha llojet e pijeve në shishe, kokteje, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restauranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, bar-snacks, bar pishinë, bar lobi, Restorant A’la Carte, Lobi dhe pishina, një restorant A’la Carte International, Disco club (në natyrë). Shërbimi mjekësor, babysitting, shopping, lavanderi dhe pastrimi i thatë, Rent a Car janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi në Lobby është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, guralecët, shtretërit e diellit dhe çadrat e diellit pa pagesë, peshqiret e plazhit janë me depozitë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, dy rrëshqitje me ujë, pingpong, volej në plazhi, banjë turke, sauna, fushë tenisi janë pa pagesë. Sauna, masazh, sportet e ujit, ndriçues për fushë tenisi dhe pajisje, SPA dhe qendra e bukurisë, bilardo, lojërat kompjuterike janë pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe programet tregojnë në mbrëmje me ekipin profesional. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, Mini Disco në mbrëmje.w

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,