Oz Hotels Sui

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Okurcalar 30km në Alanya dhe 98km nga aeroporti Antalya.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 303. Dhoma standarde (25m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (45m², dy dhoma gjumi, një banjo, max.3 + 1pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punojnë gjatë orëve varen nga kushti, telefon i drejtpërdrejtë, mini bar (rimbushet çdo ditë), kuti të sigurt, TV satelitor dhe kanale muzikore, , ballkon(perpos dhomave ekonomike), lidhje interneti WI-FI.

   

   

 • Shërbimi:

  All Inclusive-bufe i hapur për mëngjes, snacks gjatë ditës, drekë, darkë, mëngjes dhe pasdite snacks, snack natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, restorante A’la Carte turke me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, Beach bar-snacks 10: 00-17: 00. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, vera speciale, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije në shishe, shërbim në dhomë, restorant Italian A’la Carte është me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

   

 • Përmbajtja:

  Restauranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, bar-rostiçeri, bar pishinë, bar lobi, A’la Carte restorante: kuzhinë turke dhe kuzhinë italiane, bare rreth kompleksit të hotelit. Shërbimi mjekësor, baby sitter, lavanderi dhe pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, internet qoshe, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit dhe në dhomat është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, 500m nga hoteli, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Transporti për në plazh është pa pagesë

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, volejboll, volejboll plazhi dhe gjimnastikë. Me pagesë shtesë: qendra SPA, sportet e ujit, masazh, bilardo dhe lojëra kompjuterike.
  Programet e argëtimit gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me programe të përditshme dhe mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,