Oz Hotels Side Premium

From

Duration

Tour Type

 • Rreth Oz Hotels Side Premium
  Objektet
  Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një tualet dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet me valë (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për udhëtarët në zonat publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në hotel janë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim sigurie 24-orëshe, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një makinë me qira, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderi dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Mysafirët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë). Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark. Sportet ujore të ofruara përfshijnë aquafit, dhe zhytja është në dispozicion me një tarifë. Institucioni ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një sallon bukurie, “addData”:}. Për një tarifë, mysafirët mund të përfitojnë gjithashtu nga një spa dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Hoteli ofron edhe snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,