Numa Bay Exclusive Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Turkler 26km nga Alanya dhe 105km nga aeroporti të Antalisë

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon 285 dhoma. Dhoma standarde (30m ², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma Familjare (40m², dy dhoma gjumi, një banjo, mac.4pax), Swim up rooms (30m ², një dhomë gjumi , një banjo, max.2pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të klimatizuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe ujë mineral rimbushet çdo ditë), çaj dhe kafe, arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore, Wi- FI internet, parket laminat dhe ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, bufe , bufe ne mesnatë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, pije lokale alkoolike dhe jo alkoolike, pije të zgjedhura importuara alkoolike, restorant A’la Carte (BARBIQUE dhe aziatike) me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë në një qëndrim, akullore gjatë orëve të caktuara, Patisserie, pije në Beach bar deri në ora 22.00 . Nuk përfshihen: pije të veçanta të importuara, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, pije shishe, restorant peshku A’la Carte, dhe të gjitha ushqim dhe pije pas 24.00 orë, shërbim në dhomë. Pije në klub Disco janë të përfshira në të gjitha shërbimeve përfshirëse.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për shërbimin bufe e hapur, A’la Carte restorantet – Barbeque, kuzhina aziatike dhe peshk, bar nga pishinë dhe në plazh. Doktor, bufe flokësh, telefon, faks, internet, qendra tregtare, lojërat kompjuterike, Rent a Car janë pagesë shtesë. Wi-FI internet lidhja është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi hotelit, rërë, me krevat dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapur për të rritur dhe fëmijë, palestër, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë: qendra SPA dhe Wellness, banjë turke, sauna, banjë me avull, sportet e ujit, masazh, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, muzikë live çdo natë dhe dy herë në javë valle tregon. Mini klub për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjeç.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,