Nova Park Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Hoteli është 70 km larg nga Antalia dhe ndodhet në lagjen Kumköy, në perëndim të rrënojave antike dhe fshatit Side. Qytetet më të afërta janë Side, 4 km larg dhe Manavgat, 6 km larg hotelit. Hoteli ndodhet në një distancë të shkurtër nga plazhi ku ka seksionin e tij privat. Stacioni i autobusëve Manavgat është afërsisht 6 km nga hoteli, ndërsa aeroporti i Antalias është 65 km larg.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 1998. Mysafirët mund të ndihen si në shtëpinë tuaj në një nga 326 dhomat. Në akomodim, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet e sipërme të objektit mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Dhomat kanë një krevat dopio ose një krevat king-size. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer, një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Akomodimi ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Bocce dhe volejboll plazhi janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, jet ski, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane dhe lundrim, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Institucioni ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, pingpong dhe bilardo. Hoteli ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një hamami dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një banjë me avull, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Mysafirët e të gjitha moshave kanë mundësinë të shijojnë një program argëtues interesant.
 • Ushqimet
  Opsionet e hotelierisë në dispozicion në akomodim përfshijnë fjetje dhe mëngjes dhe gjithëpërfshirëse. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,