Nirvana Mediterranean Excellence

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në hotel janë një restorant, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave për të eksploruar zonën përreth.
Dhomat
Secila prej dhomave eshte e pajisur me kondicioner, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio ose një divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Aneks kuzhine është e pajisur me një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në ndërmarrje, për shembull çiklizëm/çiklist në mal, tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll dhe gjuajtje me hark. Me ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me banane, kanoe, lundrim, katamaran, snorkeling dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Udhëtarët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në akomodim, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, bowling dhe gjimnastikë. Hoteli ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi, dhe me një tarifë shtesë, një spa. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë. E
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA, AMEXCO dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,