Nirvana Dolce Vita

From

Duration

Tour Type

NIRVANA DOLCE VITA – TEKIROVA – KEMER – 5*

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Tekirova, 18 km nga Kemer dhe 75 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 726 dhoma. Dhomat luksoze janë të vendosura në Venecia, Portofino dhe Capri ndërtimin e rërës mund të jetë det ose pamje të tokës; Dhoma standarde Deluxe (40m², një dhomë gjumi, një banjo, maksimum 2 + 1pax), Deluxe Family Junior Suit (63m², dy dhoma gjumi me derë të lidhjes me një dhomë të gjallë, një banjo, max.3 + 1pax), kostum Deluxe Family ( 70m², vendosur në ndërtesën e Venecias, dy dhoma gjumi me derë lidhjes, një banjo, max.4pax), kostum Grand Deluxe Family (80 m², e cila gjendet në ndërtesën e Venecias, një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë me divan, dhomë studimi, kuzhinë në disa prej tyre , një banjo dhe verandë, max.3pax), kostum Major (175m², ndërtesa Venice, dy dhoma gjumi të ndara me shtretër frëngjisht, dhomë të gjallë, dhomë studimi, dhomat e zhveshjes, Jacuzzi, dy banjo dhe tarracë të madhe – 75m², max.4pax). Dhomat Club janë të vendosura në Stamboll dhe Romë ndërtesave në rrugë vetëm të ketë pamje të tokës: Standard Club dhoma (40m², një dhomë gjumi, një banjo, maksimum 2 + 1pax), Club Family dhoma Suit (42m², një dhomë gjumi me krevat francez, një dhomë të gjallë me dy divan, një banjo, dhe max.3pax). Vila: Vilë luksoze, Vilë Grand, Villa Superior. Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaske ose dush, tharëse flokësh, qendror sistemi gjendjen e ajrit punon sipas gjendjen e motit, telefon me dalje direkte, WI – lidhje interneti Fi, maxi bar (ujë, pije të buta, birrë, pije të energjisë, qumësht, çokollatë, arra, çaj, çaj, kuti të sigurt, qilim ose dysheme qeramike, bathrobe dhe pantofla dhe shkallë, TV LCD satelitor dhe ballkon.

SHËRBIMI:
Local & Healthy Ultra All Inclusive–bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, 24 orë ushqim dhe pije shërbimi, drekë, snacks pasdite, darkë, snacks natën vonë. Ushqim dhe pije për fëmijë, lëng frutash të freskëta gjatë mëngjesit, dietë dhe ushqim të shëndetshëm në restorantin kryesor, shuplakë për fëmijë, akullore gjatë ditës, ushqim për fëmijë (0-3 vjeç) në çdo kohë gjatë ditës në Baby’s Klubi, lëngje të shtrydhur fllad në bar Vital. Nuk përfshihen: Pijet premium të importuara, VSOP konjak, të gjitha verërat e importuara dhe verëra në shishe, pije në shishe, restorante A’la Carte, shërbim në dhomë dhe shërbim për drekë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor Le Buffet – me bufe të hapur, restorante A’la Carte – Bella Gusta (kuzhinë italiane, shërbim special me muzikë live), Kushane (kuzhinë turke, muzikë live), Casanova (restorant biftek, muzikë live) muzike), Zen Asia (kuzhina e Lindjes së Largët, muzika qendrore), X – Ender – Kebab House, Taverna (kuzhina e Egjeut, muzika live), Mesdheu A’la Carte me muzikë live, Dolce Sogno (VIP Lounge) , Stacioni Burger, patiserie, baret rreth kompleksit të hotelit. Shërbimi mjekësor, babysitting, lavanderi

PLAZHI:
Plazhi privat i hotelit – guralec dhe rërë, shtretër dielli, çadra dielli, peshqir plazhi janë pa pagesë. Pavionet plazhi Poseidon, Lounges në skelë dhe Calipso Beach Club.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë të hapur për të rritur dhe fëmijë, një pishinë të hapur not (pa pishinë për fëmijë), Pishinë për të rritur, pishinë Aqua për të rritur dhe pagesë shtesë, 15 rrëshqitje me ujë, banjë turke, sauna, dhomë me avull, dhomë relaksimi, qendra, fusha tenisi, basketboll, volejboll, volejboll plazhi, futboll mini, pingpong, gjimnastikë, gjatësi 1400m. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, qendra SPA & Wellness, masazh dhe trajtime bukurie, shkolla zhytjeje, klube kalërimi, mësime private, kompjuter dhe video games, bowling dhe bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, garat me ekipin profesional, shfaqje të veçanta në mbrëmje, muzikë live, koncepte të veçanta të partisë. Leo Kids Club – mini klub për fëmijët me grupe të moshave të veçanta, nga 0 deri në 16 vjeç me programe speciale.

RENOVIMI: 2016/2017/2020

www.nirvanahotels.com.tr

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,