Nirvana Cosmopolitan

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ndodhet vetëm pak hapa nga plazhi i artë i Larës dhe rreth 12 km nga qendra e Antalias. Qendra turistike e Larës, me restorantet dhe baret e saj të ndryshme, mund të arrihet në rreth 5 minuta me makinë, ndërsa një sërë dyqanesh shtrihen vetëm 2 km larg.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2005. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 585 dhoma. Janë gjithsej 6 vila/shtëpi. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët mirëpriten në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim check-in/check-out 24-orësh. Katet e sipërme të hotelit mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene, një bar dhe një pijetore. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Udhëtarët që vijnë me makinë mund t’i lënë automjetet e tyre në garazh ose në parking. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë shërbimin e kujdesit për fëmijët, ndihmë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shtretër ose ahur shtesë mund të sigurohet sipas kërkesës. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Shtesat e vogla, duke përfshirë aksesin në internet, një telefon dhe një TV, kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark. Mysafirët në objekt mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe akuafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë banane, lundrim, katamara dhe zhytje. Hoteli gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh në ambiente të mbyllura, duke përfshirë palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, bowling, joga, gjimnastikë, gjimnastikë dhe hendboll. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Kuzhina speciale dietetike dhe enët vegjetariane mund të përgatiten sipas kërkesës. Për më tepër, janë në dispozicion opsione të veçanta ushqimi dhe ushqime. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,