Narcia Resort Side

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel ndodhet 30 m nga transporti publik, 350 m nga plazhi me rërë dhe vetëm 500 m nga restorantet, baret dhe dyqanet e Kumköy. Ndodhet 5 km nga vendpushimi i Side, nga pikat më të afërta të natës dhe nga pamjet e Side, si amfiteatri, muzeu dhe tempulli i Apollonit. Është 6 km nga Manavgat dhe 10 km nga Ujëvarat e Manavgatit, dhe Aeroporti i Antalias është 55 km larg. Një transferim është në dispozicion për të marrë mysafirët në plazh.
 • Objektet
  Resorti është ndërtuar në vitin 2004. Vizitorët janë të mirëpritur në kompleksin, i cili ka gjithsej 262 dhoma. Ato ndodhen ose në pallatin kryesor 6-katësh ose në një nga 2 pallatet ngjitur, të cilat kanë deri në 4 kate. Në akomodim, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel në vende publike (pa pagesë shtesë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në kompleksin e pushimeve janë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e vendpushimit përmban një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleks përfshijnë një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin ndaj fëmijëve, ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Një frigorifer dhe një mini frigorifer sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Ata që dëshirojnë të shijojnë sport gjatë pushimeve mund të shijojnë volejbollin e plazhit në vend. Kompleksi i pushimeve ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër dhe shigjeta, ose me pagesë, pingpong dhe bilardo. Resorti ofron mundësi të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një spa dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Kompleksi ofron edhe snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,