MPM Hotel Guinness

From

Duration

Tour Type

I vendosur më pak se 300 metra nga ashensori i skive Gondola, MPM Hotel Guinness përmban një qendër spa në vend, një bar lobi me arkitekturë të ngjashme me atriumin dhe një pishinë të brendshme. Wi-Fi falas është në dispozicion në të gjitha apartamentet dhe studiot.

Çdo njësi vjen me një TV me kanale kabllore, një zonë të shtrojë, një minibar dhe një banjo me dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas. Ballkoni hapet për pamje piktoreske malore.

Objektet e spa përfshijnë një banjë me avull, sauna, si dhe një sërë procedurash të specializuara të trajtimit të trupit dhe bukurisë.

Në dispozicion të mysafirëve, ka një restorant në vend, duke ofruar enët shuplakë dhe verëra. Për një rostiçeri të lehtë, mysafirët mund të vizitojnë barin e lobit. Objektet argëtuese përfshijnë një dhomë lojrash. Për të vegjlit ka edhe një mini club ditor.

Leja e skive në Zonën e Skive të Bansko mund të blihet në recepsion. Nga 20 dhjetor deri më 31 mars, të ftuarit përfitojnë nga transferimi falas në pistat e skive. Shërbime të tjera të ofruara në MPM Hotel Guinness përfshijnë ruajtjen falas të skive.

Qendra e Bansko mund të arrihet në një shëtitje 5-minuta dhe stacioni qendror i autobusit ndodhet 2,5 km larg. Mysafirët që vijnë me një automjet personal mund të përdorin parkimin privat në vend të MPM Hotel Guinness.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.9 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,