Miramare Queen

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Hoteli ndodhet në rajonin e njohur të Kumköy në periferi të qytetit historik të Side, 6 km larg. Plazhi është vetëm 100 metra nga hoteli dhe Aeroporti i Antalias është 60 km me qytetin tregtar të Manavgat vetëm 12 km.
 • Objektet
  Ky hotel është ndërtuar në vitin 1998. Udhëtarët mund të shijojnë një qëndrim të këndshëm në një nga 332 dhomat. Ato ndodhen në godinën kryesore (5 kate) ose në një nga 9 ndërtesat ngjitur (deri në 3 kate). Në ambientet me ajër të kondicionuar, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Mysafirët që vijnë me makinë mund t’i lënë automjetet e tyre në garazh ose në parking. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin ndaj fëmijëve, ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer dhe një mini frigorifer ofrohen si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon, një TV dhe WiFi. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në akomodim ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, si tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll dhe golf i çmendur, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist mali. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, ski jet, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane dhe kanoe, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Mysafirët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në hotel, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Institucioni ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Akomodimi ofron lehtësira të shkëlqyera për argëtim dhe relaksim, duke përfshirë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Opsionet e hotelierisë në dispozicion në hotel përfshijnë gjysmë bordi, ushqim të plotë dhe gjithëpërfshirëse. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,