Miramare Beach

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel i këndshëm shtrihet në lindje të Antalias, në bregun e Kumköy ku një plazh i gjerë, kilometrash i gjatë është në ofertë për mysafirët. Është vetëm 1 km nga qendra e Kumköy, 6 km nga Side dhe afërsisht 60 km nga aeroporti ndërkombëtar. Lidhjet e taksive dhe autobusëve gjenden 200 m larg dhe në veri shtrihet vargu malor Taurus që përmban male të fuqishme dhe kanione shkëmbore. Vendet e blerjeve dhe restorantet janë rreth 200 m nga hoteli dhe është vetëm 500 m nga një përzgjedhje e bareve.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 1992. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 218 dhoma. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët mirëpriten në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim check-in/check-out 24-orësh. Katet e sipërme të hotelit mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike (me një tarifë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë shërbimin e kujdesit për fëmijët, ndihmë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat divan. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer dhe një mini frigorifer sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si tenis, bocce, volejboll plazhi dhe basketboll, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist mali, ofrohen në objekt. Shëtitja me varkë me vozitje organizohet nga operatorë të palëve të treta. Udhëtarët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në hotel, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një banjë, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një sauna dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë. E drejta e autorit GIATA 2004 – 2017. Shumëgjuhëshe, mundësuar nga www.giata.com për klientin nr. 125125
 • Ushqimet
  Opsionet e kateringut të disponueshme në ndërmarrje përfshijnë gjysmë bordi, ushqim të plotë dhe gjithëpërfshirës. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Hoteli gjithashtu ofron snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  8

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,