Mirage Park Resort

From

Duration

Tour Type

Objektet
Hoteli ka gjithsej 522 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve dhe një floktar.
Dhomat
Secila prej dhomave eshte e pajisur me kondicioner, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Një tharëse flokësh ofrohet në banjo. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Udhëtarët mund të shijojnë një sërë pijesh freskuese në barin pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark. Me ski jet, shëtitje me varkë, kanoe, zhytje dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Institucioni ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një hamami dhe një sallon bukurie, ose me pagesë, një spa dhe trajtime masazhi. Një disko dhe një klub për fëmijë plotësojnë gamën e objekteve në dispozicion.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Hoteli ofron edhe snacks. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,