Miarosa Kemer Beach

From

Duration

Tour Type

Objektet
Udhëtarët mund të ndihen si në shtëpinë e tyre në një nga 313 dhomat. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në krijimin përfshijnë një sallë lojrash. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim kujdesi për fëmijët dhe një floktar.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Akomodimi ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Të dy një pishinë të brendshme dhe të jashtme janë në dispozicion për mysafirët. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark. Me rrëshqitje në ajër, shëtitje me varkë, zhytje dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Udhëtarët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh në ambiente të mbyllura në objekt, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në akomodim, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Hoteli ofron edhe snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,