Mediterane Sarande

From

Duration

Tour Type

Një zgjedhje e shkëlqyer për një qëndrim në Sarandë, Hotel Mediterrane ka një klub nate. Pas spërkatjes në pishinën e jashtme, mund të hani një kafshatë për të ngrënë në një nga 2 restorantet ose të çlodheni me një pije në një nga 2 baret/lounget. Karakteristika të tjera përfshijnë një bar pranë pishinës, një pishinë për fëmijë dhe një bar-rostiçeri/deli.

 Wifi
 Muzike
 Pishina

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,