Marvida Family Eco (Renovated in 2024.)

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Hoteli gëzon një vendndodhje ideale vetëm 450 metra nga plazhi. Ajo shtrihet në Sorgun, një zonë e pyllëzuar 7 km nga qendra historike e Side. Mysafirët do të gjejnë restorante, bare, pika nate dhe lidhje me rrjetin e transportit publik aty pranë. Është 80 km nga qyteti i Antalias dhe Aeroporti i Antalias është 70 km larg.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 1995. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 426 dhoma. Qasja në internet me valë (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për udhëtarët. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një bar dhe një bar plazhi. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një dyqan suveniresh. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në hotel përfshijnë një sallë lojrash. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë staf shumëgjuhësh, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një makinë me qira, një shërbim transferimi, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar. Një projektor, një tabelë dhe stilolapsa mund të gjenden në zonën e konferencës. Leksionet, prezantimet ose takimet mund të mbahen në një nga 3 sallat e konferencave.
 • Dhomat
  Dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe një banjo. Një krevat divan siguron një gjumë të mirë. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Akomodimi ofron dhoma jo duhanpirëse.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Një shumëllojshmëri aktivitetesh sportive janë të disponueshme në ndërmarrje, për shembull volejboll plazhi, volejboll, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist në mal dhe tenis. Mysafirët në hotel mund të zgjedhin nga një sërë aktivitetesh sportive të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Kuzhinë të veçantë dietetike dhe ushqime pa gluten mund të përgatiten sipas kërkesës. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,