Linda Resort

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  I vendosur 700 m nga plazhi më i afërt me guralecë/rërë, ky hotel shtrihet në mes të kopshteve të mrekullueshme të harlisur vetëm 5 km nga qytetet Side dhe Manavgat, të cilat mund të arrihen lehtësisht në vetëm pak minuta duke përdorur shërbimin e minibusit (autobus Dolmus) . Është rreth 70 km nga aeroporti i Antalias.
 • Objektet
  Hoteli u ofron udhëtarëve gjithsej 230 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Shërbime të tilla si kasaforta dhe shërbimi i këmbimit valutor sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet pa tel (me një tarifë) është në dispozicion për udhëtarët në zonat publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Karakteristikat shtesë përfshijnë një frigorifer dhe një mini frigorifer. Qasja në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi (me pagesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një shumëllojshmëri aktivitetesh sportive janë të disponueshme në ndërmarrje, për shembull, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, çiklizëm/çiklizëm malor, tenis dhe kalërim. Akomodimi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull dhe një hamami. Me një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë edhe nga një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshin një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Opsionet e hotelierisë në dispozicion në hotel përfshijnë gjysmë bordi dhe gjithëpërfshirëse. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: American Express, VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,