Limak Limra Hotel & Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Kiris, 5 km nga Kemeri dhe 70 km prej aeroportit të Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 685. Dhoma standarde në ndërtesën kryesore (28m², një dhomë gjumi, një banjo, pamje nga deti dhe në det dhe pishinë), ndërtesë Arycanda (28 – 32m², një dhomë gjumi, një banjo, deti dhe pishina, max.2 + 2pax) Dhomat standarde kopshti (28 – 32m², një dhomë gjumi me një banjo, max.2 + 2pac, ndodhet në kopsht), dhomat e studios Jacuzzi janë vetëm në ndërtesën kryesore, dhoma familjare vetëm në anën e Kopshtit (39m², 2 + 2pax, dy dhoma gjumi me derën në mes, një banjë). Të gjitha dhomat kanë ballkon ose tarracë me anën e detit ose kopsht, banjo private me vaskë, tharëse flokësh, telefon me banjo, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, dysheme të laminuara, kasaforte, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushet çdo ditë), TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, snack pasdite, akullore në Café Bonjour, ëmbëlsira dhe çaj dhe kafe, darkë, supë mesnate. Të gjitha pije alkoolike dhe pije freskuese lokale dhe disa standarde, kafe turke në Lykya, Atlantis dhe bar Lobby, restorante A’la Carte (Sandal dhe Kazan) me rezervim paraprakisht. Nuk përfshihen në konceptin ultra gjithëpërfshirës: Restorantet A’la Carte italiane, barbeque, kineze, të gjitha pije të konservuara dhe shishe, pije luksoze të importuara, vera speciale, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor – Phaselis , Likya snack, Galata snack, Ëmbëltore, A’la Carte restorantet – Ponte Veccio – Italian, China Garden – Kinez, Sandal Restaurant – peshku, Kazan Restaurant – Turk, BBQ Restaurant. Bare përgjatë kompleksit hotelier. Qendra tregtare, floktari, mjeku, kujdestar i fëmijëve, shërbimi në dhomë, larje rrobash dhe pastrim kimik, lojërat në kompjuter, telefoni, faksi, internet, rent a car janë me pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli gjinden pranë plazhit, guralec dhe me rërë Peshqirët, shtretërit, ombrellat janë pa pagesë. Pavionët në plazh janë me pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme me pishinë për fëmijë, pishinë e brendshme, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, sauna, Banjë turke, teren për tenis, squash, basketboll, volejboll plazhi, pikado, sportet ujore pa motor janë pa pagesë. Sportet ujore me motor, shkolla e zhytjes, masazhi, wellness qendra, shkolla e tenisit, ndriçimi natën dhe pajisjet, bilardo janë me pagesë.
  Program animues gjatë ditës dhe në mbrëmje show program. Programe speciale për fëmijë dhe mini club.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,