Limak Lara Deluxe Hotel & Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara-Kundu, 15km nga aeroporti i Antalisë dhe 25km nga qendra e qytetit.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 441 dhoma. Dhoma standarde (32m², një dhomë gjumi, një banjë, max.2+1pax), dhoma Familjare (65m², duplex, dy dhoma të ndara me derë rrëshqitëse në mes, max.2+2pax), 4 dhoma për përsona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjë private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem qëndror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon direkt, arkë, mini bar (pije, ujë dhe birrë rimbushet çdo ditë), TV satelitore dhe kanale muzikore, WI-FI internet, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, të gjitha ushqimet e lehta paradite dhe pasdite, ushqime të lehta në orët e vona. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, mini bar në dhomat e rimbushur çdo ditë, shërbim hekurosje dy artikuj për person, lëng frutash të freskëta për mëngjes. Nuk përfshihen në konceptin ultra gjithë përfshirës: të gjitha pijet lokale dhe të importuara në shishe, lëngje frutash të freskëta, pije luksoze të importuara, pije në shishe, akullore të mbushur në bare, restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Zen – restoranti kryesor, A’la Carte restaurant – La Cuccina (kuzhinë Italiane), Revan (kuzhinë Turke), Gringos (kuzhinë Meksikane), Sushi Thai (Thai & Sushi restaurant), ushqim të lehtë pran pishinës, bare përgjat kompleksit hotelierik. Me pagesë: mjeku, kujdestare e fëmijëve, larja dhe pastrimi i rrobave, telefon, faks, internet, floktari, rent a car, qendër tregtare. WI-FI në hotel dhe në dhoma është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavijonet në plazh janë me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të brendëshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park me 9 rrëshqitëse dhe një rrëshqitëse në pishinën e brendëshme, banjë Turke , sauna, palestër, fusha tenisi, ndriçim i fusha tenisi, kungull, pingpong. Qendra e masazhit dhe SPA, mësimet e tenisit dhe pajisjet, pajisjet për kungull, sportet e ujit, bilardo, bowling janë me pagesë shtesë.
  Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje, mini klub për fëmijë formojnë grupin 04-12 vjeç dhe klubin e vogël nga 13-16 vjeç me programe speciale me ekipin profesional.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,