Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky kompleks luksoz ndodhet direkt pranë plazhit të tij me rërë/guralecë, afërsisht 3 km nga Beleku. Aeroporti më i afërt në Antayla është afërsisht 35 km larg.
 • Objektet
  Hoteli me ajër të kondicionuar përbëhet nga gjithsej 375 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Objektet e kuzhinës së hotelit përfshijnë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Udhëtarët që vijnë me makinë mund t’i lënë automjetet e tyre në garazh ose në parking. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një frigorifer të përfshirë si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë qasje në internet, një telefon, një TV dhe WiFi. Banjat kanë një dush dhe një vaskë të nxehtë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Në hotel ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, për shembull tenis, basketboll dhe golf i çmendur, ose me pagesë, volejboll plazhi dhe golf. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë, shëtitje me varkë me banane dhe kanoe, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Institucioni ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, si sauna, një banjë me avull dhe një hamami me anë të “addData”:}. Për një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë gjithashtu nga një spa, një sallon bukurie, trajtime masazhi dhe aplikime Ayurveda Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Opsionet e ushqimit të disponueshme në akomodim përfshijnë ushqim të plotë dhe gjithëpërfshirës. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,