Lara Barut Collection

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel tërheqës plazhi shtrihet direkt pranë plazhit të gjatë me rërë të Antalya-Larës, rreth 1.5 km nga një sërë restorantesh dhe baresh. Vizitorët mund të përdorin shërbimin e autobusit të hotelit. Aeroporti i Antalias mund të arrihet në 10 km, Antalia dhe dyqanet e panumërta në 12 km, dhe teatri i famshëm Aspendos është 50 km nga hoteli.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2005. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 401 dhoma. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbime përkthimi, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Dhomat kanë një krevat dopio dhe një divan krevat. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Një grup hekurosje është gjithashtu në dispozicion për lehtësinë e udhëtarëve. Karakteristika të tjera përfshijnë akses në internet, një telefon, një TV, një radio, një sistem stereo dhe WiFi (pa pagesë shtesë). Ndër lehtësitë e ofruara në dhoma janë pantofla dhe një letër ditore. Banjat kanë një dush, një vaskë dhe një vaskë të nxehtë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Akomodimi ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në ndërmarrje, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur, gjuajtje me hark, ecje nordike dhe kalërim. Shumë opsione sportive janë në dispozicion, duke përfshirë sportet ujore të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit. Për një tarifë, mund të shijoni gjithashtu ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë banane, lundrim dhe katamara. Hoteli ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, kunguj, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, talasoterapi, trajtime kundër plakjes, aplikime Ayurveda dhe një dhomë me diell janë ndër opsionet e ofruara të Wellness. Për një tarifë shtesë, ofrohen edhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Ushqimet pa gluten dhe enët vegjetariane mund të përgatiten sipas kërkesës. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.
Aeroportet më të afërt
Aeroporti Ndërkombëtar i Antalisë, Antalia (AYT) 21 min (15 km), Süleyman Demirel Ndërkombëtar, Aeroporti, Isparta (ISE) 2 orë 17 minuta (161 km), Aeroporti Gazipaşa-Alanya, Gazipasa (GZP) 2 orë 45 minuta (165 km) ), Aeroporti Çardak, Denizli (DNZ) 3 orë 4 min (206 km).
Vetitë
All Inclusive është buzë plazhit! Cabana, çadra dielli, shezllone, peshqir plazhi, Lara Barut Collection – All Inclusive ka 4 pishina. Qendër Spa, Sauna, Dhoma me avull, Hamami, Fitness Hamami Masazh.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,