Lago Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Hoteli ndodhet në një zonë të bukur në Titreyengol/Sorgun. Ndodhet pikërisht në plazh në rivierën e famshme turke. Liqeni Titreyengol është 5 minuta nga hoteli dhe plotëson pamjen mahnitëse. Me vendndodhjen e saj qendrore në Sorgun. Vizitorët mund të fillojnë pushimet e tyre me një ekskursion në Side ose Manavgat. Qendra e Side, Titreyengol, është më pak se 1 km larg dhe ofron dyqane, restorante, transport publik dhe bare. Aeroporti i Antalias ndodhet rreth 70 km larg.
 • Objektet
  Ky hotel është ndërtuar në vitin 2006. Ndërtesa me ajër të kondicionuar përbëhet nga gjithsej 466 dhoma. Në akomodim, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një shumëllojshmëri e aktiviteteve sportive janë në dispozicion në ndërmarrje, për shembull tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll dhe basketboll, ose me pagesë, gjuajtje me hark dhe kalërim. Udhëtarët në akomodim mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si rrëshqitje në ajër dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë banane, kanoe, lundrim, katamara dhe zhytje. Hoteli ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Institucioni ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell, dhe për një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Hoteli ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,