Kremlin Palace

From

Duration

Tour Type

ASTERIA KREMLIN PALACE – 5* – LARA -ANTALYA

POZITA:
Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,17 km nga qendra e qytetit, 20 km nga aeroporti i Antalias.

VENDOSJA:
Numri total i dhomës 875 në tri blloqe të ndryshme. Dhoma standarde (23m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2chd), dhoma standarde me krevate marinari (58m², një dhomë gjumi të madhe, një banjo, pa ballkon, max.3pax), dhoma familjare Duplex (48m², dyert në mes, dy banjo në dy nivele, max.5pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaske, dush, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar qendror (duke punuar sipas kushteve atmosferike), telefon direkt, mini bar (pije freskuese dhe birrë përditshme rimbushet), çaj ibrik, çaj dhe kafe të ngritur, të sigurt kuti, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon (nuk është në dispozicion në dhoma krevat marinari).

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive – Shërbim i hapur për mëngjes, mëngjes i vonë, drekë, snack gjatë ditës, darkë dhe natë shuplakë të hapur deri në orën 07:00 në mëngjes, të gjitha pije lokale të buta dhe alkoolike dhe disa pije standarde të importuara, restorante A’la Carte me rezervë paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim në njërën prej tyre. Nuk përfshihen: pije premium luksoze, pije të importuara të cilat nuk janë në menu, shërbim në dhomë, verëra të veçanta, pije energjetike, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta.

PËRMBAJTJA:
Restorantet kryesore – Stolitsa për bufe të hapur, restorante A’la Caret – La Gondola (kuzhina italiane), Restorant Pasha (kuzhina turke), Restorant El Sombrero (kuzhina meksikane), Egjeu (kuzhina mesdhetare), bare të ndryshme rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, lavanderi, pastrimi i thatë, babysitting, fasadë flokësh, qendër bukurie, telefon, faks, me qira një makinë, qendra tregtare janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në të gjitha hotelet është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazh privat me rërë të hotelit. Shtretër dielli, çadra dielli dhe peshqir plazhi janë falas. Pavionet private në plazh janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të brendshme për të rriturit dhe fëmijët, rrëshqitjet e ujit, 8 fusha të ndryshme tenisi, jogging, pingpong, kungull, basketboll, futboll mini, volejboll plazhi, palestër, sauna, banjë turke. Pa pagesë shtesë: sportet e ujit, qendra e bukurisë dhe shëndetit, masazh, mësime zhytjeje, dritë reflektimi në fusha tenisi, qendër lojë. Programet argëtuese gjatë ditës, garat nga pishina dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe, muzikë live, disko. Mini Club për fëmijët nga 04-12 vjeç dhe klubi i vogël nga 13 deri në 16 vjeç (nga qershori deri në shtator), programe speciale, shesh lojërash, mini disk në mbrëmje.

RENOVIMI:2020

www.asteriahotels.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,